Array
چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

سرویس وایرلس ایرمکس

سوالات متداول

س: آیا برای ارائه خدمات اینترنت پرسرعت بی سیم سپهر آنلاین به مشترکین خانگی محدودیت سرعت 128Kbps وجود دارد؟
ج : محدودیت سرعت 128Kbps برای کاربران خانگی از قوانین کشور می باشد که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نیز بر اجرای آن بر کلیه ارائه دهندگان خدمات اینترنت پرسرعت نظارت خاصی دارد. شرکت  سپهر آنلاین هزینه بسیار بالایی را متقبل شده است تا آخرین فناوری روز دنیا را در ارتباطات بی سیم پیاده سازی نماید، لذا پر واضح است که امکان استفاده مشترکین از خدمات با سرعت بالا یکی از اهداف اولیه این شرکت می باشد و امید دارد که این قانون در آینده نزدیک تغییر نماید.

س: سرعت ذکر شده در طرح های خدمات اینترنت پرسرعت بی سیم سپهر آنلاین حداقل است یا حداکثر؟
ج: با استناد به ضوابط قیمتی اعلام شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی قیمت گذاری سپهر آنلاین بر مبنای ضریب اشتراک یک به هشت می باشد و لذا سرعت های ذکر شده حداکثر می باشد. البته در طرح های با حجم ترافیک محدود در ماه در برخی ساعات امکان استفاده از سرعت های بالاتر نیز وجود دارد.

س: آیا می توان در یک شهر اقدام به اشتراک خدمات سپهر آنلاین نمود و در مدت زمان اعتبار اشتراک در شهر دیگر نیز به شبکه متصل شد؟
ج: بلی، البته باید همواره در نظر داشت که شهر دیگر نیز تحت پوشش شبکه وایمکس سپهر آنلاین قرار داشته باشد. در ضمن توجه داشته باشید که هزینه استفاده در شهرهای به غیر از شهر اول که در آن خدمات تحویل گرفته شده است، شامل هزینه جابجایی خواهد شد که در حال حاضر دریافت نمی گردد.

س: آیا می توان در حال حرکت و جابجایی نیز از خدمات وایمکس سپهرآنلاین استفاده نمود؟
ج: فناوری وایمکس با استاندارد 802.16e این امکان را پشتیبانی می نماید ولی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در پروانه به وضوح عنوان نموده است که دارنده پروانه مجاز به ارائه خدمات به مشترکین در حال حرکت نمی باشد.

س: آیا می توان با خرید یک دستگاه مودم (CPE) از خدمات اینترنت پر سرعت سپهرآنلاین بصورت اشتراکی استفاده نمود؟
ج: بلی، با دریافت خدمات از سپهرآنلاین می توانید با استفاده از امکان به اشتراک گذاردن اینترنت که در سیستم عامل ها و تجهیزات شبکه وجود دارد، بصورت مشترک به اینترنت متصل گشت.

س: حداکثر زمان دایر نمودن خدمات سپهرآنلاین در مقایسه با ارائه دهندگان خدمات ADSL چند روز است؟
ج: با توجه به اینکه برای ارائه خدمات، دایری و فعالسازی یک مشترک نیاز به هماهنگی با مراکز تلفن و یا مخابرات نمی باشد، این زمان حداقل نصف و حداکثر چهار روز می باشد.

س: در چه شهرهایی خدمات ارتباطی بی سیم سپهرآنلاین ارائه می گردد؟
ج: تا انتهای تابستان امکان دریافت خدمات در کلیه مراکز استان و شهر بابل امکان پذیر است.

س: تفاوت خدمات ایرمکس سپهرآنلاین با سایر ارائه دهندگان خدمات وایرلس چیست؟
ج: مهم ترین تفاوت در گستردگی پوشش شبکه مي باشد. يعني شبكه ي سپهرآنلاین در تمامی استان های كشور به صورت سراسري راه اندازي شده است و ساير اپراتورها تنها در چند ويا يك استان دارای شبكه بوده و خدمات ارائه می نمایند.

خدمات نگهداري و پشتيباني از سرويس هاي نصب و راه اندازي شده وايرلس

خدمات نگهداري و پشتيباني سخت افزاري و نرم افزاري شبكه هاي كامپيوتري

خدمات نگهداري و پشتيباني از تجهيزات شبکه

خدمات نگهداري و پشتيباني از تجهيزات شبكه شامل سوئيچ ، روتر , آنتن های وایرلس و غیره

خدمات نگهداري و ريكلاژ دكل و راه اندازی دکل های بلند

LAN & WAN  طراحی و اجرائیات پروژه

VoIP طراحی و اجرائیات پروژه

Data Center طراحی و اجرائیات پروژه 

طراحی و اجرائیات امنیت پروژه شبکه

 

GSM Modem Persian -c235

You are here:   Homeتعرفه خدمات

خدمات


خدمات شركت منحصر به فروش تجهيزات شبكه نيست و از بدو تأسيس اساس كار اين شركت ارائه‌ي راهكارهاي مناسب و جامع (Total solution) براي مشتريان و پشتيباني و خدمات پس از فروش و به روز نگه داشتن آنها است. مهندسي فروش و ارائه‌ي راهكار مناسب و راهنمايي و هدايت مشتري به سمت انتخاب صحيح محصول، مهم‌ترين ويژگي خدمات شرکت است.كارشناسان اين شركت با صبر و حوصله و بهره‌گيري از دانش و تجربه فني بالا و به روز، هميشه در كنار مشتريان و بهترين پشتيبان آنها هستند.

 

اين كارشناسان بر اين باورند كه راهنمايي صحيح مشتري هرچند كه ممكن است حتي به ظاهر منجر به عدم خريد محصول از شركت در مقطع فعلي بشود سبب رضايت و جلب مشتري در آينده و اعتماد آنها به شركت خواهد شد كه اين بزرگترين سرمايه و عامل براي موفقيت در درازمدت و پابرجا بودن شركت است.اين شركت در نظر دارد با رقابتي سالم و اصولي با شركت‌هاي همكار و با تكيه بر دانش و تخصص منطبق بر استانداردهاي روز جهان وشناخت صحيح از محصولات و نياز مشتريان، بهترین سرویس را به مشتریان خود ارائه نماید. jjjjو متناسب سازي خدمات براساس اين نيازها، رنگ تازه‌اي به ماهيت فعاليت‌هاي شبكه‌اي در بازارهاي داخلي كشور بخشد .

| + - | RTL - LTR
logo-samandehi