Array
چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

 

سپهرآنلاین، اولین و تنها ISP داری مجوز در اسلامشهر

مجوز ISP

شرکت سپهر آنلاین در سال 1379 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات پیشرفته ارتباطی آغاز کرد و گامی موثر در پیشبرد اهداف  اينترنت و پهناي باند پرسرعت کشور برداشت

سپهر آنلاین توانسته است با ایجاد بسترهای زیر ساختی مناسب و ارائه خدمات متنوعی چون Adsl ، Mpls و Vpn  حتی در دورترین نقاط کشور، خود را به عنوان یکی از  اپراتورهای برتر در بخش  ITدر ایران معرفی نماید.

 

سپهر آنلاین با هدف تامین تجهیزات شبکه و اجرای شبکه های مبتنی بر فن آوری اطلاعات و انجام فرآیند های مشاوره، طراحی، نصب و راه اندازی شبکه های Lan ، Wan، Wireless ISP، Wireless Lan، ارتباطات Mesh & Point to Point، Point to Multi Point ، امنیت شبکه و VOIP ؛ با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا، در سه بخش بازرگانی، فنی مهندسی و آموزش فعالیت می کند.

 

قابل ذکر است این فعالیت مرهون سالها تلاش و تجربۀ کارشناسان این شرکت در جهت شناخت امکانات به کار گرفته شده در کشورهای جهان، شرایط بازار در کشورها و ارائه راهکارهای کامل و بی‎نقص شامل سخت افزار، نرم افزار و خدمات پشتیبانی واحدهای مذکور بوده است.

همچنین با در اختیار داشتن طیف وسیعی از مشتریان بزرگ و کوچک سبب گردیده تا سپهر آنلاین تنها شرکت خصوصی کشور باشد که به طور همزمان در زمینه های:

  • ارائه سرور و تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات با مارک HP

  • ارائه تجهیزات اکتیو شبکه با مارک Cisco

  • مشاوره و طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری مبتنی بر Cisco

  • ارائه خدمات تعمیر و نگهداری

برنامه ریزی راهبردی،  هدف گزاری های بلند مدت و کوتاه مدت و نیز ارزیابی پیوسته عملکرد جهت بهبود مستمر، از جایگاه بسیار مهمی در سپهر آنلاین برخوردار است. مدیران شرکت همواره شاخصهای عملکرد این شرکت را با شرکتهای برتر فعال در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات دنیا هستند مقایسه میکنند.

نگاهی به رشد متوسط سالانه، اضافه شدن واحد جدید آموزش و توسعه واحد فنی شرکت و استمرار این رشد طی سالیان آتی نشان میدهد که تا کنون هیچ مانعی تاب مقاومت در برابر اراده شرکت برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده را نداشته است.

مدیران ارشد سپهر آنلاین بر این باورند که بهره گیری از تخصص های گوناگون در بالاترین سطح موجود در کشور و به طور همزمان، انتقال فناوری و دانش روز دنیا به این متخصصان و رعایت اصول مشتری مداری به صورت حرفه ای برخی از شروط موفقیت یک سازمان پویا می باشد.

سپهر آنلاین هم اکنون از همکاری کارشناسان متخصص و مهندسین زبده کشور که علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی آکادمیک و تجربه کاری در شرکتهای معتبری همچون سیسکو سیستم امریکا، دارای گواهینامه‌های تخصصی بین‌المللی  Microsoft و HP نیز می‌باشند برخوردار است.

کادر آموزشی سپهر آنلاین به صورت پیوسته با آموزش عملی و تئوری، پرورش و ایجاد روحیه کار تیمی در تازه فارغ التحصیلان دانشگاه ها و مدیران انفورماتیک سازمانها و دیگر علاقه مندان به این صنعت همواره یکی از پیشتازان بوده که بیش از پیش نسبت به گذشته فعال گردیده است.

با بکارگیری سیستم هایی چون ERP  و CRM به همراه چندین ابزار مهم دیگر که به طور کامل در داخل شرکت  عملیاتی شده اند ، امکان بهبود بهره وری را به نحو احسن فراهم نموده است.

ما معتقدیم  که جامعه انفورماتیک کشور تنها در صورت انتقال تکنولوژی به زیر مجموعه‌ها از طریق آموزش و همکاری و پشتیبانی ارگان های ذی ربط من جمله شورای عالی انفورماتیک و نظام صنفی رایانه ای کشور می‌تواند پویایی خود را حفظ نموده و پیشرفت نماید. این شرکت با توان تخصصی بالا و بهره‌گیری از سالها تجربه انتقال فناوری‌های نوین به داخل کشور، تحقیق، توسعه و انتقال فناوری اطلاعات و ارتباطات را،  از مسئولیت‌های والای خود دانسته و با برگزاری سمینارها، همایش‌ها و دوره‌های آموزشی در رده‌های مدیریتی و کارشناسی، همواره کوشیده است تا ارتقا دهنده سطح دانش متخصصان و علاقه مندان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور باشد.


You are here:   Homeدرباره سپهرآنلاین
| + - | RTL - LTR
logo-samandehi